dertli.net nedir?

Bu site ismini yakınlarda çok duyacağınıza epey bi eminiz. dertli.net yaş grubu 8 ila 25 olan insanlarımızın sitemiz üzerinden bedava ve reklamsız bir çok kategoride oyunlar oynayabileceği ve bu oyunları paylaşabileceği müthiş bir oyun oynama platformudur. dertli.net”i diğer oyun sitelerinden ayıran bir diğer özellik ise websitemizde oynadığınız oyunları hem masaüstünden hem de mobil cihazınızdan tamamen ücretsiz şekilde oynayabilir ve aynı zamanda bu oyunları cihazlarınıza indirebilir ve offline olarak yani internet bağlantınız olmadan bile oynayabilirsiniz.

Ekibimiz ile bu özelliği sitemize kazandırmak epey bi vaktimizi aldı. Ama siz güzel kullanıcılarımız için biz bu bedeli ödemeye her zaman razıydık. dertli.net üzerinden oynadığınız oyunların sonucunu otomatik olarak sosyal medya hesaplarınızda (Facebook, Twitter ve Instagram) paylaşabilir ve arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz. Bunun için üyelik ayarlarınızı gözden geçirmeniz gerekmekte.

Oyunlar bedava mı?

Evet! Sitemizde oynayacağınız, ve bizim gelecekte sitemize ekleyeceğimiz tüm oyunlar bedava ve bedava olacak. Paralı oyunlara, para karşılığı oynanan oyunlara karşıyız. Veya sitemizi bir sürü reklam ile doldurmak peşinde de değiliz. dertli.net’in tek amacı siz güzel kullanıcılarımıza eşsiz bir oyun deneyimi sunmak, sizler işlerinizde çalışıyorken veya ders başındaysanız size az da olsa güzel bir mola deneyimi yaşatmak sitemizin birinci misyonu desek yanılıyor olmayız.